המלצות

עידית שטיין

ענת, ענת, ענת - תודה רבה על הלב הענק שלך והכנפיים שרוצות לתת עוד ועוד, ככה הכרנו בשיחה ראשונית לקראת חגיגות בת המצווה של ליעד שלנו, כשסיפרנו לך שהנושא הוא ״נתינה״ נדלקו לך העיניים ומיד שיתפת על פועלך בעמותת ״מגדלאור״, בלי להסס הזמנת את ליעד ואותנו להצטרף למסלול טיול בשטח עם קבוצת כבדי ראייה ועיוורים ועם מלוויהם - היה לנו מרתק - למדנו כל כך הרבה ומעבר להכרת הארץ, ראינו נתינה של האחר, התמודדויות עם מיגבלה ובעיקר כמה מיגבלת הראייה לא מונעת מאף אחד להפסיק לצעוד ולהגשים חלומות, קירבת אותנו לשונה ואף נירמלת לנו את המצב.
ביום בת המצווה, נפגשנו לסיור בהדרכתך ב״פארק הלאומי ציפורי״ שם פגשת את כל השבט המורחב שלנו, נכנסת לנו מיד ללב וכבשת את לבבות המבוגרים ואת לבבות הילדים שהיו מרותקים בסיור המגוון והמפולפל שלך. החזקת בקשב ועניין קבוצה גדולה ורב גילאית (3-75).
תודה שהרחבת את ידיעותינו על ההסטוריה, העם והארץ המופלאה שלנו.
תודה שהכל בנועם, מלא ערך והקשרים מקרבים לתקופה הנוכחית.
ענת את מופלאה!
מאחלת לכולם לזכות בהדרכתך ומאורך.
ומודים חיה מוצרי גוזלן שבזכותה הכרנו אותך.

אורנה אליצור

ענת יקרה, רצינו להודות לך על טיול בר-מצווה משפחתי נפלא!
אנחנו מתגוררים בקנדה ורצינו שבנוסף לעלייה לתורה בבית הכנסת תהיה לבן חווית טיול בנופים ובאתרים של הארץ.
הטיול המשפחתי שארגנה ענת למערות קומראן ומצדה היה אחת מגולות הכותרת של הביקור. בחרנו את האתרים יחד עם ענת כך שיתאימו לאירוע. אילו שני אתרים משמעותיים בהיסטוריה היהודית שגם קיבלו משמעות סמלית אחרי הקמת המדינה. ההרכב המשפחתי כלל טווח גילאים החל מבן בן ה13 ועד לסבא בן 86. ענת ארגנה טיול נפלא עם הדרכה שהייתה מרתקת לכולם ובמיוחד לבן שהיה מוקסם מהארועים הדרמטיים שענת סיפרה עליהם בכישרון. היא גם לא הסתפקה בתיאור הארועים אלא העלתה שאלות למחשבה על גבורה, מיתוסים ועוד. כל הארגון, החל מהלוגיסטיקה של הסעות וארוחות ועד להדרכה באתרים היה מקצועי, מושקע וברמה הגבוהה ביותר.
לא פשוט ויכול להיות גם די מלחיץ לארגן טיול ממרחק. ובמיוחד בימי קורונה כשההנחיות משתנות כל הזמן, ועוד בחורף כשגם מזג האויר יכול לשתף או לא לשתף פעולה... עם ענת התהליך כולו היה רגוע ומהנה.
תודה רבה ענת! מחכים לטייל יחד בביקור הבא שלנו בארץ!

זוהר קפל


לטייל עם ענת בנצרת זו חוויה מיוחדת לכל החושים.
ענת מספרת למשתתפים בהתלהבות את סיפורי ההיסטוריה והתאולוגיה, מעוררת אותנו באומנות קצת עם פוליטיקה, ומרגיעה ומעצימה את חושינו במסע טעימות בשוק המתחדש. ענת מלאת ידע , מדריכה מקצועית , מפזרת סביבה אנרגיה נפלאה למטיילים ולמקומיים ורחבת לב. ממליצה לכם להצטרף אליה לאחד מהטיולים בארץ.

מרי ועופר בצון

ענת יקרה,
תודה !!!
תודה על סיור מאיר עיניים, הצגת לפנינו פן אחר של ירושלים - אשר כנראה לא היתה לנו כל דרך אחרת להיחשף אליו. כמות ידע ראויה להערכה ולהערצה והכל בנועם והנאה אין קץ. אין ספק שנתראה בסיורים נוספים.
מרי ועופר בצון

גדי וויקי פישר

וואו זו מילה קטנה לעומת החוויה שזכינו לעבור יחד עם ענת עמרם וכל קבוצתינו"אלפא" .
טיול מלמד מעשיר חוויה מדהימה שהעבירה 4 שעות כאילו עברו ארבעים דקות.
בקיצור תודה רבה ענת היה ממש כיף !!!!!

ז'אנה הלשטיין

ענת יקרה, תודה על טיול של כייף במקום כל כך קרוב , גבעת אולגה עד מכמורת, יחד עם זאת לא הייתי מגלה אותו לולא הטיול איתך. הסיפורים שלך והידע הוסיפו נופך מעניין והעשיר את הטיול וכל זה התחבר ליום מדהים ונוף משגע והפך את הזמן מטיול פשוט על שפת הים לחוויה.

כרמלה ואבי טל

רוצים לשבח ולהלל את ענת על טיול מהמם שיצא ביום הולדתי!
כפתיחה לחגיגות לא יכולתי בחירה מוצלחת יותר.
יש לה מסלולים יפים זה אמנם הטיול הראשון שלנו בחברתה אבל היי ניפגש בעוד חוויות.
ענת מכינה שיעורי בית - אתה רואה את הערך שהיא מביאה עם זה בסיפורים ומחקרים מעניינים, אם זה בהקלטה מרגשת של מרים פרץ על יד אתר ההנצחה במצפור הלבנון לזכרו של בנה אוריאל ז"ל, אם זה בבחירת דמויות ססגוניות בכפר הצ'רקסי ריחאניה ועוד.
על כל זה אומרים תודה!
מומלצת!
כרמלה ואבי טל

עירית מוזס

טיילנו בשישי האחרון - קבוצת חברות עם ענת עמרם בשמורת נחל גדור.
טיול כאילו במסלול "מתחת האף" - מוכר ומה כבר אפשר לחדש? אבל אפשר ובענק! ענק מביאה ידע עצום, אהבת הארץ ואהבת קהל ומעבירה את הכל במקצועיות ובקסם רב. הדרך המעניינת והנעימה בה העבירה את הידע והדריכה אותנו שבתה את ליבנו וללא ספק נשוב לטייל עם ענת!! ממליצה בחום, אתם תודו לי אחרי שתטיילו עם ענת!

רינת דבי

ענתי היקרה
הותרת קבוצה של 32 חברים מרוגשת ונפעמת בתום סיור בלתי נשכח בירושלים...
הידע שלך הוא פנומנאלי...
הורבאליות שלך גרמה לנו להאזין בקשב רב...
האנשים שפגשנו לאורך המסלול, עם סיפורי החיים שלהם, הפכו את הסיור לשונה מכל אלה שעשינו לפני כן...
מחכה לסיור הבא...
רינת

אסתי לבנה


קניתי אצל ענת מתנה לחג, למארחים שלנו.
היתה התלהבות מהמתנה ע"י כל הנוכחים והיה לי ממש כייף לראות את התגובות.
תודה ענת על כל היופי הזה
ואז בטיול היום בירושלים הבנתי מאיפה כל היופי הזה...
את למדת לעומק את רזי הציור הארמני וההסטוריה שלהם. בסיור בעקבות האומנות הארמנית בירושלים הפגנת המון ידע ובקיאות. העברת את הידע בצורה מעניינת ומהנה.
תודה רבה על יום נפלא

זבולון וסמדר ויצמן

ענת היקרה
ניהננו מאוד וגם החברים שהצטרפו אלינו מהטיול אליו יצאנו בהדרכתך.
ההסברים המעניינים בתחומים השונים העשירו את ידעותנו. הנופים היפים והמקומות שראינו הרחיבו את דעתנו והשרו עלינו שמחה לאחר ההסתגרות בימי הקורונה הרבים. עלינו לציין את האווירה הנעימה והטובה, היחס האישי המיוחד לכל אחד ואחת מהמטיילים.

תודה וכל הכבוד. נמליץ עלייך ונצא איתך לטיולים נוספים
סמדר וזבולון ויצמן
דליה ואיליה לוי

ד"ר מיקה קופלר

ענת היקרה,
יצאנו אתך לטיול משפחה בעקבות ימי הולדת שאנו חוגגים במשותף לבעלי ובתי הצעירה. מאחר ויצאנו לטיול עם הנכדים בגילאים שונים, תכננת עבורנו טיול בטבע, קטיף דודבנים ולבסוף ארוחה במסעדה
מיוחדת בגליל. אין ספק שהטיול היה מאתגר עבורך, ואנחנו חווינו חוויה בלתי נשכחת,
העשרת אותנו בדרך בדברי הסבר מפורטים ומרשימים. ההתאמה אלינו היתה מושלמת, עם הנכדים המאתגרים שלי והבוגרים במשפחתי.
אני ממליצה בחום רב, ומצפה לטיולים נוספים.
מודה לך מכל הלב,
ד"ר מיקה קופלר
מומחית לפיענוח ציורי ילדים
ומנתחת התנהגות ABA